VEIDIKE ÕRNUST

Teatrietendus kahes vaatuses 21. augustil kl 15.00.

Veidike õrnust

Mitte mingil juhul ei tohi vanadusse suhtuda kui järelejäänud elupäevade õhtusse veeretamisse, kui eluvankri mõttetusse tühikäiku. Isegi kui lähedased on teid on reetnud, isegi kui sugulased on teist lahti ütelnud. Sest kõige lõpuks võib saatusel teie jaoks varuks olla suurepärane üllatus, ta võib kinkida selle armastuse, mis teeb närtsimise noorusest eredamaks ja rikkamaks.
Itaalia näitekirjaniku Aldo Nikolai teosed on läbi imbunud heatahtlikkusest ja leebusest, kannatlikkusest ja õrnusest, millest me kõik tänapäeval nii väga puudust tunneme.Näidend “Veidike õrnust” jutustab vanade inimeste armastusest, kes on sattunud vanadekodusse. Selgub, et nad on seda kohtumist oodanud terve elu…Poolvillaste näppu sattus etendus 2020. aastal, eesti keelde tõlkis selle Enn Siimer ja lavastajatöö võttis enda kanda Leila Säälik
Osades: Merike Kärmer-Mets( Noemei ehk Mimi) , Arvo Lamp (Nenil), Erika Tetsman (Piera), Aino Tuuksam ( Nanda), Tauno Härginen (Batu), Anneli Siimussaar/Allev (Diana, Noemi tütar) .
Aino Tuuksam, Arvo Lamp ja Anneli Siimussaar mängivad etenduses külalistena. Aino ja Arvo kodutrupiks on Seasaare Teater Viljandis. Anneli on tegev olnud Imavere Tubateatris.Leivakojas avatud kohvik! Pileteid saab soetada ka eelmüügist: MTÜ Hellenurme Veskimuuseum, Konto: EE062200221043953456, selgitus: Veidike õrnust, piletite arv.